Soczewka dwuogniskowa asferyczna z filtrem światła niebieskiego

Pakiet Premium

3 100 PLN


Pakiet Premium obejmuje organizację zabiegu w klinice w Czechach z użyciem zaawansowanej asferycznej soczewki dwuogniskowej z filtrem światła niebieskiego.

Na miejscu przejdziesz zaawansowane badanie kwalifikacyjne do zabiegu. Nie musisz martwić się o dojazd do kliniki, a po zabiegu bezpiecznie odwieziemy Cię do domu.

Płatność za zabieg odbywa się w klinice gotówką w złotówkach lub kartą płatniczą, również w złotówkach (bez przewalutowań). Pacjent otrzyma refundację kosztów zabiegu od NFZ na swoje konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Co oferujemy?


  soczewkę asferyczną dwuogniskową (multifokalną) z filtrem UV i światła niebieskiego najlepszych światowych producentów

  odbiór pacjenta spod domu

  zabieg w renomowanej klinice okulistycznej w Czechach w trybie jednodniowym

  polskojęzyczną obsługę w klinice

  konsultację i doradztwo

  wypełnienie wniosków o refundację z NFZ, zwrot kosztów gwarantowany

Soczewka dwuogniskowa asferyczna

Przeznaczona dla Pacjentów, którzy chcą uwolnić się od okularów i widzieć ostro w dali i w bliży, nawet po zmroku. Po wszczepieniu soczewki dwuogniskowej Pacjent widzi wyraźnie z bliska i w dal, co w praktyce umożliwia swobodne oglądanie telewizji, czytanie, rozwiązywanie krzyżówek, majsterkowanie, prace w ogródku, czy zabawę z wnukami. Soczewka dwuogniskowa pozwala na swobodne życie bez okularów. Jedynie widzenie na średnią odległość, np. na monitor komputera może wymagać założenia okularów. Wyposażona jest w filtr UV i filtr światła niebieskiego, który chroni siatkówkę oka.
Canma Michał Maryszczak

Operacje zaćmy w Czechach

Śledź nas na Facebooku
© Copyright 2017 by Canma Care - All Rights Reserved
Canma Michał Maryszczak, ul. Markowskiego 8/64, 31-881 Kraków